Úvod
Profil
Služby
Názory
Poradna
Kontakt

Vaše práva prosadím.
VÍCE INFO

JUDr. Petr Hampel Ph.D.

advokát

cara
 

Advokacii vnímám jako odbornou službu, která vnáší jasno do složitých právních vztahů a nabízí řešení mnohdy neřešitelných životních situací. Individuálně posoudím každý případ z pohledu své více než dvacetileté soudní rozhodovací praxe na všech stupních soudů a jako advokát doporučím jeho řešení, které pro vás bude optimální.

Své právní služby zakládám na osobním přístupu a maximálním prosazení vašich práv. Mým krédem je odbornost, profesionalita, důvěra v právo a hledání spravedlnosti.

Při řešení sporných právních vztahů k nemovitostem (např. mezi vlastníky sousedních pozemků o průběh hranice) spolupracuji s renomovaným soudním znalcem v oboru geodézie a kartografie Ing. Štefanem Mikuláškem (www.znalechranic.cz).

Pokud mne chcete kontaktovat tak volejte na
+420 605 229 768


OBCHODNÍ PRÁVO
Zakládání firem, řešení vztahů mezi společníky. Podnikatel, jeho smluvní vztahy.
číst více
CIVILNÍ PRÁVO
Majetkoprávní vztahy fyzických i právnických osob (vlastnictví, podílové spoluvlastnictví)
číst více
TRESTNÍ PRÁVO
Obhajoba v oblasti hospodářské kriminality (daňové trestné činy apod.)
číst více
KOMPLEXNÍ SLUŽBY
Konzultace při vedení všech typů soudních sporů včetně správního soudnictví.
číst více

POTŘEBUJETE PORADIT?

Online poradna

Novinky

Česká zemědělská univerzita v Praze, fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů, katedra obecné zootechniky a etologie vědecky podrobila dosavadní metodiku používání pachových stop, resp. její zajišťování a následného vyhodnocování důkladnému prověření s kritickým závěrem, který nedoporučuje dosavadní postupy nadále zachovávat pro jejich mimořádně nízkou „úspěšnost“.

Novinky

Pachové stopy, na jejichž základě byl Martin Balhar odsouzen na 19 let jsou nevěrohodné. Podle výsledků nejnovějšího výzkumu České zemědělské univerzity je dosavadní postup při získávání a vyhodnocování pachových stop zcela nedostatečný.

Novinky

V prosinci 2016 byla usnesením vlády schválena revize spotřebitelského práva v České republice. Ministerstvo průmyslu a obchodu ve spolupráci s Ministerstvem spravedlnosti vypracovalo věcný záměr nového zákona o ochraně spotřebitele, tzv. spotřebitelského kodexu, s předpokládaným termínem účinnosti v roce 2020.

Žádost o konzultaci

Osobní konzultaci k vymezeným otázkám domluvte v sídle kanceláře, nebo na telefonních kontaktech.
 
Jméno *
E-mail *
Telefon
Zde napište zprávu
 
Kontrolní otázka

Copyright © 2014 www.advokat-hampel.cz
Vytvořilo www.eline.cz